פרסומים

קול קורא לקבלת הצעות לשירותים ולתוכניות שיקום, אשר יכולים להינתן במסגרת סל שיקום למתמודדים/ות עם התמכרות לחומרים

התמכרות היא הפרעה רפואית אשר גורמת לתחלואה פיזית ונפשית, ובעלת השלכות חברתיות וכלכליות רבות ועמוקות. היקף תופעת ההתמכרות הולך וגדל עם השנים, כאשר על פי הערכות משרד הרווחה והביטחון החברתי מספר הסובלים/ות מהתמכרויות בישראל הוא לכל הפחות 120,000 גברים ונשים.

שיקום מהתמכרות הוא תהליך מורכב. בימים אלו SFI עובדים בשיתוף פעולה עם הרשות לביטחון קהילתי במשרד לביטחון פנים על פיתוח סל שיקום למתמודדים/ות עם התמכרות לחומרים במסגרת של אג"ח חברתית, במטרה לסייע להם להתמיד בתפקוד תוך שיפור רווחתם הנפשית והפיזית והשתתפות מיטבית בחברה. הסל האמור יכלול תפריט של שירותים ותוכניות אשר יינתנו לקהל יעד מוגדר מראש במסגרת תוכנית פיילוט.

הסל מיועד למתמודדים/ות עם התמכרות אשר אינם זכאים/ות לסל השיקום הניתן היום מטעם משרד הבריאות, למתמודדים עם הפרעה נפשית לצד הפרעת ההתמכרות.
Social Finance Israel פונה בזאת לגופים, ארגונים, מוסדות וגורמים מומחים העוסקים בתחום ההתמכרויות לצורך קבלת הצעות לשירותים ולתוכניות שיקום, אשר יכולים להינתן במסגרת סל שיקום למתמודדים/ות עם התמכרות לחומרים.

לפרטים ולהגשת בקשה לקול קורא לחצו כאן.

שאלות ניתן להגיש עד ליום 25.10.22 בטופס זה.
תשובות לשאלות שהוגשו ניתן לראות כאן
את ההצעות ניתן להגיש עד ליום 3.11.22 בטופס זה.
לבירורים בסוגיות טכניות ניתן ליצור קשר עם: יעל חדד [email protected] 054-7971812 (ניתן ליצור קשר גם במהלך חול המועד סוכות)
יש לכם רעיון שמתאים להפוך לאגרת חוב חברתית?